Stażysta/ka w dziale e-commerce

  • Warsaw
  • Intern

  • Warsaw
  • Intern

Opis firmy

SOMFY jest zaufanym partnerem w dziedzinie automatyzacji systemów otwierania i zamykania w domach i budynkach, pragnie stanowić inspirację nowych sposobów życia dla wszystkich.

Ta francuska, rodzinna i niezależna grupa od momentu powstania nieustannie się rozwija, od 50 lat jest światowym liderem i pionierem w dziedzinie automatyki domowej. Innowacyjność przyświeca nam na co dzień i gwarantuje doskonałość naszych rozwiązań.
Jesteśmy obecni w 58 krajach, posiadamy 8 zakładów produkcyjnych i 17 ośrodków badawczo-rozwojowych.

Dbając o dobro naszych 7 000 pracowników, staramy się zapewnić im długoterminowe zatrudnienie poprzez mobilność wewnątrz firmy i rozwój umiejętności. Wspieramy różnorodność i integrację, opierając się na silnej kulturze korporacyjnej.

Opis oferty pracy

Dołącz do nas, jeśli pasjonuje Cię świat nowoczesnych technologii i Internetu Rzeczy (IoT), oraz pragniesz ciągłego rozwoju i nowych wyzwań! Na tym stanowisku będziesz częścią innowacyjnego zespołu, który tworzy kanał dystrybucji dla klientów końcowych (B2C). Czekają Cię fascynujące wyzwania w przyjaznej i partnerskiej atmosferze, gdzie każdy dzień to możliwość współpracy i wzajemnej nauki, prowadzącej do tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych. Będziesz odpowiedzialny za kontakt z klientami, rozwój portfolio produktowego oraz wsparcie w budowaniu kanału sprzedaży B2C, włącznie z obsługą sklepów internetowych. Przyłącz się do nas i zrealizuj swoje ambicje w świecie nowoczesnej technologii!

Twoje zadania:

  • Zarządzanie CRM sklepu internetowego oraz platformy Allegro.
  • Pomoc w przygotowaniu akcji promocyjnych skierowanych do użytkowników końcowych.
  • Aktualizacja portfolio produktowego dostępnego w sklepie.
  • Współpraca z działami Product Marketingu oraz Marketingu w tworzeniu materiałów dla użytkowników końcowych oraz czynny udział w kreowaniu procesów obsługi klientów indywidualnych.
  • Zarządzanie zapytaniami od klientów.
  • Doradztwo w zakresie innowacyjnych produktów automatyki domowej.
  • Aktywne inicjowanie sprzedaży produktów firmy.
  • Obsługa zamówień oraz zapytań ofertowych.

Kwalifikacje

  • Ukończenie trzeciego roku studiów, na kierunkach technicznych lub marketingowych, będzie dodatkowym atutem.
  • Zainteresowanie obszarem e-commerce oraz marketingiem internetowym.
  • Umiejętność obsługi programów do zarządzania treścią.
  • Komunikatywność, otwartość, kreatywność oraz sumienność.
  • Motywacja do osiągania celów.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, zarówno w mowie, jak i piśmie.

Dodatkowe informacje

  • Oferujemy płatny staż na podstawie umowy zlecenia (30-40 godzin tygodniowo).
  • Zapewniamy elastyczne godziny pracy.
  • Zdobędziesz praktyczne doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się i innowacyjnej firmie.
  • Masz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Ochrona danych osobowych kandydatów do pracy w podmiotach Grupy Somfy jest naszym zobowiązaniem. Aby ograniczyć ryzyka naruszenia bezpieczeństwa danych i zagwarantować sprawny przebieg komunikacji, realizujemy procesy rekrutacji kompleksowo poprzez Portal SmartRecruiters.
Prosimy więc kandydatów o przesyłanie aplikacji wyłącznie za pośrednictwem naszego bezpiecznego Portalu SmartRecruiters, a nie pocztą elektroniczną lub tradycyjną.